Kotle plynové: Kotle Viadrus

Zimní období potřebuje v domově dostatečné teplo a kvalitní kotle se postarají, aby vaše domy byly plné pohodlí, kde nikdo nezmrzne. Již několik desetiletí můžete na našem i evropském trhu sehnat kotle Viadrus. Litinové kotle Viadrus reprezentují ověřenou kvalitu tradičního českého výrobce, který na trh dodává odolné, spolehlivé a vysoce provozu schopné kotle. Kvalitní značce nechybí ani certifikát systému řízení jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001 a certifikát systému ekologického řízení dle ČSN EN ISO 14001.
Viadrus Kotle

Kotle Viadrus jsou určeny pro tuhá paliva (černé nebo hnědé uhlí, koks, dřevo). Sortiment zahrnuje různé druhy kotlů na ruční přikládání a automatický i kombinovaný provoz. Kotle Viadrus na tuhá paliva s automatickým provozem patří mezi moderní způsoby spotřebovávání tuhých paliv, kam náleží zejména dřevěné pelety a tříděné černé a hnědé uhlí. Automatizovaný provoz zajišťuje prostorový regulátor. Výhodou automatického provozu jsou skutečně minimální požadavky na obsluhování. Tyto kotle lze využívat i v oblastech, kde chybí rozvod plynu. Ani kombinované kotle nemají problémy se snadnou obsluhou a údržbou.

Kotle Viadrus se zhotovují v různých výkonový řadách a podle typu spalují palivo prohořívacím i odhořívacím způsobem. Používají se k systémům s nucenými i samotížnými oběhy topné vody.

U firmy Viadrus nechybí možnost pořízení kotle podle nejpřísnějších požadavků na ekologii. Například kotle Hefaistos P1, Hercules ECO a Woodpell jsou zařazeny do programu Zelená úsporám. Úsporné a navíc ekologické vytápění pomůže nejen vaší peněžence, ale i životnímu prostředí.

Kromě plynových kotlů nabízí firma další potřebné příslušenství jako radiátory, solární systémy, akumulační nádoby a krbové vložky. Věříme, že kotle Viadrus a příslušenství k topení nezklamou ani vás a budete v chladnějším období roku maximálně spokojeni.


Další informace a propagace