Kotle plynové: Kotle Dakon

Dobře se v zimě zahřát je snem každého. K vašemu štěstí potřebujete především kvalitní kotle a dostatek vhodného paliva. Potom se váš dům zaručeně stane hnízdem pohodlí, kde nikdo nezmrzne ani se nenachladí. Tradiční výrobce kotlů z České republiky na všechny druhy paliv se jmenuje Dakon a vyznačuje se kvalitními výrobky v moderním designu.

Kotle Dakon – to je nerozšířenější nabídka kotlů v desítkách různého provedení. Firma není jen symbolem pro nejrozšířenější nabídku, ale dokonce se vám může zaručit kvalitou a skvělou servisní sítí po celé republice. Dakon má v nabídce nástěnné plynové kotle, stacionární plynové kotle, kondenzační kotle, kotle na pevná paliva a elektrokotle – výběr vás jistě uspokojí.


Dakon – plynové kotle do každé domácnosti

Plynové kotle Dakon se hodí pro mnohé domácnosti. Mají dobrou schopnost ohřevu vody a vestavěné zásobníky o objemu několika desítek litrů. Dobře vám poslouží k ohřevu otopné soustavy a teplé vody. Vybírat si můžete typy s rychlým ohřevem a s vysokou spalovací účinností. Kotle se vyrábějí o různých výkonech v rozmezí 18 – 48 kW. Není problém si pořídit kotle s obsáhlým vybavením doplňků, mezi které patří například protinámrazový termostat, externí ekvitermní regulace, časový doběh čerpadla, termostat minima čerpadla atd. Nástěnné kotle Dakon seženete s ohřevem telé vody, bez ohřevu teplé vody, s ohřevem teplé vody ve vestavěném zásobníku, v provedení komín nebo turbo.

Kondenzační kotle pracují na více než sto procent a hodně vám uspoří náklady na vytápění, přičemž nejde o žádné hlučné stroje, vyznačují se nízkou hlučností.

Moderní kotle Dakon vám nabízejí především provoz s nízkou spotřebou, snadnou montáž, automatické funkce pro ochranu a kontrolu, řízení na dálku, pohodlné a spolehlivé obsluhování – to vše při dlouhé životnosti. Máte možnost si vybrat i malé rozměry kotle.


Další informace a propagace